fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos ir Sakartvelo verslo bendruomenes nuo šiol jungs bendradarbiavimo sutartis

Planuose - Lietuvos - Sakartvelo verslo tarybos steigimas

2018 m. rugsėjo 19 d., Vilnius/Tbilisis. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius ir Sakartvelo darbdavių asociacijos prezidentas Elgue Meladze šiandien Sakartvele pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria užmezgamas tamprus ryšys tarp dviejų valstybių verslo bendruomenių.

Organizacijų prezidentai, dalyvaujant, Lietuvos ambasadoriui Sakartvele Giedriui Puodžiūnui, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes, planuojamą kurti Lietuvos - Sakartvelo verslo tarybą.

„Lietuva ir Sakartvelas yra pasirašę susitarimą dėl ekonominio bendradarbiavimo, kuris galioja nuo 2015 metų vidurio. Norime tikėti, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Sakartvelo darbdavių asociacijos sutartis leis mūsų šalių verslininkams  lengviau rasti partnerius, didins kontraktų skaičių ir prisidės prie šalių ekonominio bendradarbiavimo skatinimo“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas Sigitas Leonavičius. 

Tbilisyje taip pat lankosi Rūmų ekspertų komanda, kuri su kolegomis iš Sakartvelo darbdavių asociacijos dalinasi savo žiniomis bei patirtimi, siekdami padėti Sakartvelo darbdavių asociacijai efektyviau dirbti su savo nariais konsultuojant juos eksporto į ES šalis klausimais.

Ekspertai parengė eksporto į ES gidą, skirtą Sakartvelo mažam ir vidutiniam verslui, ves 3 dienų mokymus Sakartvelo darbdavių asociacijos darbuotojams bei verslininkams.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.