fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos įmonių atstovai susitiko su verslininkais iš Latvijos

 

Š.m. gegužės 10 d. įvyko kasmetinis renginys „Atrask Latviją“, kurio metu vyko verslo kontaktų susitikimai tarp Latvijos ir Lietuvos įmonių atstovų. Verslo kontaktų susitikimus organizavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network) kartu su partneriais Latvijos investicijų ir plėtros agentūra (LIAA).

Į renginį atvyko 12 įmonių iš Latvijos, tarp kurių - maisto ir gėrimų pramonės atstovai, ekologiškų valymo priemonių, rankų darbo keramikinių indų, baldų gamintojai, sporto ir turizmo reikmenų nuomos įmonė bei spaudos įmonė, kuri specializuojasi kartoninių pakuočių, etikečių ir reklaminės medžiagos (POS) spauda ir gamyba.

Renginio metu įvyko daugiau nei 30 susitikimų tarp Latvijos ir 17 Lietuvos įmonių, kurios jau renginio metu teigė, jog susitikimai buvo naudingi ir ketina tęsti renginio metu užmegztą bendravimą su įmonėmis iš Latvijos.

Susitikimams pasibaigus, dalyvių laukė diskusija apie technologinių sprendimų ir naujovių kuriamą kaitą Baltijos šalių regiono turizmo rinkoje. Renginys baigėsi apdovanojimų ceremonija.

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.