fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos įmonėms – naujos verslo galimybės Gardine

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Baltarusijos prekybos pramonės rūmų Gardino padaliniu rugsėjo 22 – 23 dienomis organizuoja Lietuvos verslo įmonių atstovų misiją į verslo parodą bei Tarptautinį verslo forumą Gardine (Baltarusija) -  „Euroregion „Neman 2017“.
„Euroregion „Neman 2017“ verslo parodoje bus pristatomi Baltarusijos ir užsienio partnerių pramonės, žemės ūkio ir paslaugų srities įmonių produktai, ypatingas dėmesys bus skirtas Gardino srities verslui.
Tuo pačiu metu vyks kitas svarbus renginys – Tarptautinis investicinis verslo forumas „Gardino sritis pasienio ribose“, kuriame ir Lietuvos įmonės galės užmegzti kontaktus ir sudaryti sandorius su kaimyninės ir kitų valstybių partneriais.
Parodos ir forumo organizatoriai pažymi, kad renginys skirtas įvairių sričių verslo atstovams, nėra specializuotas renginys, tad jame laukiami ir prekybininkai, ir pramonininkai, žemės ūkio įmonės ir kitų sričių verslininkai.

Išsamią renginio programą galima rasti čia: PROGRAMA.

Daugiau informacijos:
Alytaus filialo direktorius Romualdas Ambroževičius, tel. Nr.: 8-618 39098.
Anketą galima siųsti iki rugsėjo 13 d. el. paštu: alytus@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.