fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos įmonėms – apdovanojimai natūralių produktų parodoje Švedijoje

 

2018 m. lapkričio 20 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų informuoja, kad Rūmų narys – UAB „Geld Baltic“ („Super Garden“) parsivežė apdovanojimą iš Malmėje, Švedija, vykusio „Natural and Organic Awards Scandinavia 2018“ konkurso.

„Super Garden“ nugalėjo geriausio naujo maisto produkto kategorijoje, o apdovanojimas pelnytas už įmonės gaminamą liofilizuotų – šaltyje džiovintų – uogų Advento kalendorių.

Apdovanojimai „Natural and Organic Awards Scandinavia 2018“ vyko lapkričio 14-15 dienomis Švedijoje „Natural Products Scandinavia“ ir „Nordic Organic Food Fair“ parodų metu. 

Renginyje iš viso dalyvavo per 500 įmonių iš 50 pasaulio valstybių, parodas palankė apie 5000 lankytojų, tarp kurių -  mažmeninės prekybos tinklų, viešojo maitinimo įstaigų ir kitų kompanijų atstovai. Parodos skirtos ekologiško maisto ir gėrimų bei sveikos gyvensenos, mitybos, natūralaus grožio ir priežiūros priemonių sektoriaus įmonėms, ieškančioms verslo, technologinio ar mokslinio bendradarbiavimo partnerių užsienyje.

Dar vieną apdovanojimą iš 11 pelnė UAB „BIOK laboratorijos“ sukurtas „Kilig“ kremas. Jis pripažintas geriausiu nauju kosmetikos produktu.

„Džiaugiamės puikiu įvertinimu parodoje. Mūsų naujo produkto – Advento kalendoriaus - įvertinimas Švedijoje dar kartą patvirtino, kad esame teisingame kelyje kurdami naujus, unikalius produktus, kurie įdomūs ne tik Lietuvoje bei ir tarptautiniu mastu. Mes kuriame produktus, kurių patys nerandame rinkoje. Taip atsirado ir įmonė „Geld Baltic“, taip vėliau atsirado ir Advento kalendorius. Šis gaminys yra unikalus ir Europos rinkoje – pvz., Amazon.com platformoje esame vieninteliai, prekiaujantys tokiu produktu“, - pažymi „Super Garden“ įmonės vadovė Laura Kaziukonienė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotoje verslo misijoje Švedijoje dalyvavo rūmų nariai kompanijos „Straikas“, „ODA LT“, „Geld Baltic“ („SuperGarden“), „Prieskonių ambasada“, „Gardama“ bei „ApiProduktai“, kurios dalyvavo parodose, verslo susitikimuose bei kontaktų renginiuose.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius pažymi, kad verslo misijos tikslas – ne tik padėti Lietuvos įmonėms dalyvauti parodose, rasti potencialių partnerių Skandinavijoje bei visame pasaulyje, bet ir pristatyti Lietuvą, kaip patrauklią ekologišką produkciją gaminančią bei eksportuojančią šalį.

Verslo misijų, naujų pažinčių, informacijos apie Lietuvą sklaidos svarbą pažymėjo ir su Rūmų nariais susitikęs Lietuvos garbės konsulas Švedijoje p. Ingmar Ingstad.

„Nišiniai, išskirtiniai geros kokybės produktai, kuriuos gamina Lietuvos įmonės, tikrai gali būti paklausūs Švedijos rinkoje, tačiau lietuviško verslo eksporto galimybes pristabdo informacijos apie Lietuvą stoka pačioje Švedijoje“, - akcentavo garbės konsulas p. Ingmar Ingstad.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis