fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su  LR komercijos atašė JAV Laimučiu Abeciūnu š.m. kovo 25 dieną 11.00 val. kviečia į susitikimą su „Global Access“ programos vykdomuoju direktoriumi Fredrik Leuhuzen, kuris įmonėms papasakos ir pristatys, kaip dar šiemet patekti į „Global Access“ programą (paraiškų pateikimo terminas baigiasi balandžio 1 d.).

 

Prestižinėje vienos garsiausių pasaulio verslo mokyklų UCLA Anderson School of Management programoje pernai dalyvavo 40 įmonių iš viso pasaulio, siekiančių įžengti į JAV rinką. Tarp jų pirmą kartą istorijoje -  net 4 įmonės iš Lietuvos - NFQ Technologies, Novameta, SBA baldai ir Vikeda.

 

Programos metu verslo mokyklos, kuri 2018 Bloomberg Businessweek Best B-Schools reitinge užima 18-ą vietą pasaulyje, MBA studentų komandos atlieka išsamų rinkos tyrimą, kurio metu apklausiami 125 - 150 potencialūs klientai, rinkos ekspertai, distributoriai bei apsilankoma 3-4 parodose.

 

Atsižvelgiant į rezultatus, įmonėms yra parengiami strateginiai verslo planai su konkrečiomis verslo plėtros rekomendacijomis.

 

Daugiau apie programą galite paskaityti čia.

 

Renginys nemokamas. Kviečiame registruotis el. paštu aurelija.skliuderyte@cci.lt arba telefonu +370 (618) 39103 (Verslo ir strateginės plėtros skyriaus narystės koordinatorė Aurelija Skliuderytė.)

 

Papildomos informacijos apie programą galima kreiptis į LR komercijos atašė JAV Laimutį Abeciūną (laimutis.abeciunas@urm.lt).

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis