fbpx

Prisijungti

Naujienos

Lietuvoje lankysis Kinijos verslo delegacija

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad birželio 22 d. Rūmuose lankysis Kinijos tarptautinės prekybos plėtros tarybos Tiandzino padalinio (CCPIT-TIANJIN) vadovai bei verslo delegacija.

Į Vilnių atvyksta 15 Kinijos kompanijų vadovai. Kinijos verslo delegacijai atstovauja įmonės iš statybos, medicinos,  elektroninės įrangos, verslo konsultavimo, turizmo,  automobilių pramonės ir kitų sričių.

Susitikimo metu Rūmai ir Kinijos tarptautinės prekybos plėtros tarybos Tiandzino padalinys numato pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, kuri padės sustiprinti Tiandzino regiono ir Lietuvos verslo ryšius. Svečiams bus pristatyta Lietuvos verslo aplinka ir prekybos su Kinija sąlygos.

„Kinijos rinka ir joje veikiantis verslas vis labiau domina Lietuvos įmones. Rūmai, bendradarbiaudami su  Kinijos partneriais, Lietuvos verslininkams siūlo galimybę iš arti susipažinti su Tiandzino įmonėmis, įvertinti jų siūlomas kontraktų sąlygas“, - kviesdamas Rūmų narius ir kitus Lietuvos verslininkus į nemokamą susitikimą su Kinijos delegacija, sako Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

 

Tiandzinas – vienas iš keturių didžiausių  Kinijos miestų po Šanchajaus, Beidžingo ir Guangdzou. Tiandzinas turi provincijos statusą ir yra kontroliuojamas tiesiogiai centrinės valdžios. Miesto teritorijos plotas yra trečias pagal dydį žemyninėje Kinijoje. Tiandzinas yra šiaurės rytinėje šalies dalyje, prie Hai upės, netoli Geltonosios jūros.

Pagrindiniai pramonės sektoriai: naftos perdirbimas, tekstilė, mašinų gamyba, mechanika   ir metalo apdirbimas.

 

Atvykstančios delegacijos sąrašą bei renginio programą rasite ČIA.

Registracija į renginį baigėsi.

Iškilus klausimams prašome kreiptis į VPPAR  Užsienio ryšių skyriaus vadovę Audronę Masandukaitę, tel. 8~612 82378, el.paštu a.masandukaite@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.