fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas teikti paraiškas kontaktų renginiui „The Nordic Organic & Natural Matchmaking“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia ekologiško maisto ir gėrimų, kosmetikos bei kitos produkcijos gamintojus, prekybininkus, pirkėjus teikti paraiškas dalyvauti verslo kontaktų renginyje „The Nordic Organic & Natural Matchmaking“.

Šis kontaktų renginys vyks š. m. lapkričio 14 - 15 d. Malmės mieste Švedijoje, kuris organizuojamas tarptautinių parodų „Nordic Organic Food Fair“ ir „Natural Products Scandinavia“ metu. Šiuose renginiuose planuoja dalyvauti daugiau nei 500 įmonių iš 50 pasaulio valstybių.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai nemokamai padės Lietuvos kompanijoms tinkamai užpildyti paraiškas, prisistatymo anketas, rekomenduos, kaip tinkamai reprezentuoti savo įmones, kad jos sudomintų potencialius partnerius. Tai ypač svarbu ekologiškos produkcijos gamintojams, pardavėjams, nes kontaktų renginyje tik produkcijos pirkėjai rinksis, su kuriomis kompanijomis jos nori susitikti.

Paraiškas pradėti ruošti rekomenduojame jau dabar, nes susitikimų pasirinkimas vyks nuo spalio 1 d. iki lapkričio 4 d.

Patvirtinus susitikimą, lapkričio 5 d. bus atsiųstas individualių susitikimų grafikas.

 

Išsami informacija apie renginį skelbiama interneto svetainėje https://nordic-organic-natural-matchmaking.b2match.io/home

Renginį organizuoja Europos įmonių tinklo (Enterprise Europe Network) partneriai Švedijoje - Almi Företagspartner Jönköping AB drauge su Enterprise Europe Network priklausančiomis organizacijomis kitose šalyse.

Susidomėjusias įmones ir verslininkus prašome kreiptis į Europos įmonių tinklą, veikiantį Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, tel. +370 618 39095 ir 8-5 2135450 arba el. paštu: marijus.muralis@cci.lt

juosta10metu

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.