fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas dalyvauti verslo misijoje į Rumuniją

 

Lietuvos – Rumunijos verslo taryba kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir Rumunijos garbės konsulatu Lietuvoje kviečia dalyvauti verslo misijoje į Bukareštą, Rumuniją. Misija vyks š. m. rugsėjo 16 – 19 dienomis. Verslo misija vyks „Trijų jūrų forumo“, kurio iniciatoriai yra 12 ES šalių, metu.

Rūmai pažymi, kad, atsižvelgiant į verslo misijos dalyvių pageidavimus, bus planuojami dvišaliai verslo susitikimai su potencialiais partneriais.

„Trijų jūrų forumas“ yra politinė platforma, įkurta 2015 metais. Joje dalyvauja ES šalių, esančių tarp Baltijos, Juodosios ir Adrijos jūrų: Austrija, Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Rumunija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija. Aukščiausio lygio platformos susitikimuose dalyvauja šalių vadovai. 2016 m. viršūnių susitikimas vyko Dubrovnike, 2017 m. – Varšuvoje, kur dalyvavo ir JAV Prezidentas Donaldas Trumpas. 2018 m. susitikimas vyks Bukarešte, Rumunijoje.

Šalys, dalyvaujančios šioje platformoje, siekia spartesnės regiono ekonominės raidos ir geresnio susisiekimo galimybių. Ypatingas dėmesys skiriamas infrastruktūros plėtrai, energetikai ir sujungiamumui.

Siekiant į šiuos procesus įtraukti regiono verslo bendruomenę, buvo nuspręsta surengti Trijų jūrų verslo forumą, vyksiantį 17-18 d. Bukarešte. Pagrindinis forumo organizatorius – Rumunijos prekybos ir pramonės rūmai.

Forumo dalyviai turės galimybę susipažinti su Rumunijos ir regiono ekonominės raidos tendencijos, užmegzti naudingus verslo ryšius ne tik su Rumunijos, bet ir su kitų ES šalių verslininkais.

Susipažinti su išsamia informacija apie forumą ir jo programa galima tinklapyje https://3si-business.com/.

 

Numatoma verslo misijos programa:

Rugsėjo 16 d., sekmadienis

Kelionė iš Vilniaus į Bukareštą.

Susitikimas Lietuvos Respublikos ambasadoje. Kultūrinė programa.

Rugsėjo 17 d., pirmadienis

Dalyvavimas Trijų jūrų verslo forume.

Rugsėjo 18 d., antradienis

Dalyvavimas Trijų jūrų verslo forume. Dvišaliai susitikimai.

Rugsėjo 19 d., trečiadienis

Kultūrinė programa.

Kelionė iš Bukarešto į Vilnių.

Verslo misijos programa bus tikslinama.

Numatoma dalyvavimo verslo misijoje kaina Prekybos, pramonės ir amatų nariams – 770 EUR + PVM. Įmonėms, nepriklausančioms Prekybos, pramonės ir amatų rūmams – 870 EUR + PVM.  Kaina gali būti tikslinama. Į kainą įskaičiuotas skrydis lėktuvu, apgyvendinimas 4* viešbutyje, vietos transportas, verslo susitikimų organizavimo paslaugos.

Įmones, ketinančias dalyvauti verslo misijoje, prašome kreiptis į Lietuvos - Rumunijos verslo tarybos pirmininkę, Laurą Kovaliovaitę, tel. 8~655 38778, el.p. info@rumunija.org.

Maloniai kviečiame!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.