fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kvietimas dalyvauti verslo forume Kremenčiuke (Ukraina)

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia š.m. gegužės 10 d. dalyvauti tarptautiniame verslo forume Kremenčiuke (Ukraina).  Forume dalyvaus 7 Ukrainos sričių ir savivaldybių bei verslo atstovai, taip pat verslo delegacijos iš Lietuvos, Lenkijos ir Bulgarijos. Forumas organizuojamas kartu Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje, Lenkijos generaliniu konsulatu Charkove, Kremenčiuko miesto merija,  savivaldybės įmone „Kremenčiuk Invest“ bei Poltavos pramonės ir prekybos rūmais  bei jų Kremenčiuko filialu.

Forume bus nagrinėjamos šios temos:

  1. Efektyvi energetika komunaliniame ir gyvenamajame sektoriuose. Ekologija ir atliekų tvarkymas.
  2. Efektyvūs investicijų pritraukimo mechanizmai. Pramonės parkai ir ypatingos ekonominės zonos.
  3. Žemės ūkis, žemės ūkio produktų gamyba.
  4. Eksporto plėtra.

Forumo dalyviai turės unikalią galimybę savo verslo patirtį ir bendradarbiavimo siūlymus pristatyti Ukrainos Poltavos srities vadovybei, o dvišalių susitikimų metų – verslo asociacijoms ir įmonėms.

Kremenčiukas yra miestas centrinėje Ukrainoje, Poltavos srityje, išsidėstęs abipus Dnepro upės. Mieste gyvena apie 230 tūkst. žmonių, Poltavos srityje – 1,5

Numatoma vizito programa programa:

Gegužės 9 d.

16.55 – 18.15     Skrydis Vilnius – Kijevas. Kelionė autobusu į Kremenčuką.

 

Gegužės 10 d.

10.00 – 13.00     Dalyvavimas verslo forume ir darbo grupėse.

14.00 – 17.00     Susitikimai su Poltavos srities administracijos ir savivaldybių vadovais bei verslo įmonių vadovais. Pagal pageidavimą – apsilankymas Kremenčuko įmonėse.

19.00 – 21.00     Neformalus bendravimas. Priėmimas.

 

Gegužės 11 d.

Grįžimas į Vilnių.

 

Numatoma dalyvavimo verslo forume kaina, įskaitant kelionės, apgyvendinimo ir kt. išlaidas – 400 EUR (kaina bus tikslinama).

Dėl papildomos informacijos bei registracijos prašome kreiptis į VPPAR Eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių el. paštu zilvinas.abaravicius@cci.lt, tel. 8~61638619.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.