fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame į verslo misiją į Ivano Frankovską (Ukraina)!

 

Lietuvos –Ukrainos verslo Tarybos vardu, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia Lietuvos verslininkus dalyvauti verslo misijoje į  Ivano Frankovską (Ukraina) š.m. rugsėjo 5- 7 dienomis.

Vizito metu numatomi susitikimai su srities ir miesto administracijos vadovais, regiono prekybos ir pramonės  rūmais, apvalaus stalo susitikimai su vietos verslininkais (atsižvelgiant į mūsų delegacijos poreikius). Be to, numatoma vizitai į potencialias srities investicines zonas, įmones, Bukovelį - pirmąjį Ukrainoje europinės klasės kalnų slidinėjimo kurortą.

 

Verslo misijos programa:

Rugsėjo 5 d. Trečiadienis

12.05 Sutikimas oro uoste, pervažiavimas į viešbutį
13.30 – 15.00 Pietūs su Viktoru Anuškevičiumi, buvusiu Ivano Frankovsko meru
15.00 - 18.00 Vizitai regiono įmonėse, investicinėse zonose (derinama pagal verslo delegacijos iš Lietuvos sudėtį)

Rugsėjo 6 d. Ketvirtadienis

10.00 Susitikimas su Ivano Frankovsko srities ir miesto vietos valdžios vadovais
12.00 - 13.00 Pietūs
14.00 - 17.00 Susitikimas su Ivano Frankovsko prekybos ir pramonės rūmų vadovais. Apvalus stalas su srities verslininkais

 Rugsėjo 7 d. Penktadienis

8.00 Vizitas į Bukovelio slidinėjimo kurortą
13.00 - 14.00 Pietūs
14.00 Išvykimas į oro uostą

 

Dalyvavimo verslo misijoje kaina – 400 EUR (plius 21% PVM). Į kainą įeina skrydžio lėktuvu bilietas  (Vilnius – Ivano Frankovskas– Vilnius, su persėdimu Kijeve), 2 nakvynės viešbutyje, vietinis transportas, pietūs. Dalyviai patys pasirūpina kelionės draudimu.

Registracija vykdoma iki rugpjūčio 27 d.

Dėl registracijos kreiptis į Audronę Masandukaitę, Vilniaus PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovę, el.p. a.masandukaite@cci.lt; tel. 8 612 82378.


Ivano Frankovskas– miestas vakarų Ukrainoje, prie Bistricos upės, apie 115 km į pietryčius nuo LvovoSrities centras. Tai verslo, pramonės ir kultūros centras, esantis derlingų žemumų regione šiaurinių Karpatų papėdėje. Automobilių ir traukinių pramonė, metalo apdirbimas, naftos ir dujų įranga, plataus vartojimo prekės. Yra universitetas, medicinos institutas, teologijos institutas, verslo mokykla

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.