fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame į susitikimą su Kremenčiuko (Ukraina) verslo delegacija

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vystant Vilniaus ir Ukrainos sričių bendradarbiavimą, š.m. liepos 9 d. VPPAR vyks susitikimas su Kremenčiuko miesto (Ukraina) verslo delegacija.

 

Kremenčiuko verslo delegacijos sudėtis:

  1. Andrej Melnik, Kremenčuko miesto tarptautinio bendradarbiavimo ir ekonominės plėtros centro „Kremenčiuk Invest“ direktorius, delegacijos vadovas.

Domina: tarptautinis bendradarbiavimas, galimybė užmegzti naujus kontaktus.

  1. Natalja Šackich, projekto „Pagalba Kremenčiuko mažų ir vidutinių įmonių eksportui“ koordinatorė, centro „Kremenčiuk Invest“ socialinių – kultūrinių ir tarptautinių projektų vadovė.

Domina: tarptautinis bendradarbiavimas kultūros, sporto, ekonominėje ir socialinėje srityse, galimybė užmegzti naujus kontaktus, kultūrinių, sporto ir verslo delegacijų mainai.

  1. Aleksandr Balašov, įmonės „Balašov“ vadovas. Įmonė gamina įrenginius, skirtus vamzdžių ir kitų požeminių įrengimų apsaugai nuo metalo korozijos. Įmonės meistrai taip pat kaldina originalius šviestuvus, imituojančius tikrą žvakės ar fakelo ugnį.

Domina: susitikimai su dujų ir naftos tiekimo įmonėmis, vamzdžių klojimo ir priežiūros įmonėmis, taip pat įmonių, suinteresuotu ekonomišku ir moderniu savo pastatų, teritorijų, interjerų apšvietimu, atstovais. Taip pat domina susitikimai su landšafto ir interjero dizaineriais.

  1. Dmitrij Michailenko, kompanijos „Vysokaja kucnia“ savininkas. Įmonė gamina greitojo maitinimo produktus (sūdytus mafinus su įdaru).

Domina: susitikimai su prekybos tinklų, greitojo maitinimo įmonių, degalinių atstovais.

  1. Nadežda Michailova, dizaino centro „Liu-Al“ atstovė, ekologinės turizmo sodybos savininkė. Užsiima ekologinių suvenyrų, pakuočių gamyba.

Domina: galimybė užmegzti kontaktus ekologinio ir etnoturizmo srityse.

 

Numatoma susitikimo programa:

  • Kremenčiuko miesto pristatymas (iki 10 min.);
  • VPPAR ir Kremenčiuko miesto tarptautinio bendradarbiavimo ir ekonominės plėtros centro „Kremenčiuk Invest“ bendradarbiavimo memorandumo pasirašymas;
  • Kremenčiuko verslo delegacijos dalyvių prisistatymas;
  • Klausimai, diskusijos, B2B kontaktai;
  • Susitikime dalyvaus VPPAR prezidentas Sigitas Leonavičius.

 

Renginio pradžia: 11:00 val. (numatoma trukmė ~2 val.)

 

Apie savo dalyvavimą prašome pranešti el. paštu: zilvinas.abaravicius@cci.lt, tel. 8~61638619.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.