fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame į seminarą apie verslumą

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su partneriais iš užsienio, baigia įgyvendinti projektą „Job developer“ ir maloniai kviečia į baigiamąjį seminarą.

Seminaro metu bus pristatomi projekto rezultatai bei svarbiausios tendencijos, aktualios kuriantiems verslą. Seminare dalyvaus žinomi Lietuvos verslumo ekspertai, verslininkai ir ekspertai iš Vokietijos.

 

Pagrindinis tarptautinio projekto „Job developer“ tikslas – tobulinti jaunimo bendrąjį ugdymą ir profesinį mokymą, atsižvelgiant į Europos Sąjungos darbo rinkos poreikius ir naujų darbo vietų kūrimas bendradarbiaujant su ekspertais.

Projektas skatina kurti užimtumo galimybes jauniems, darbo ieškantiems asmenims, o taip pat, remiantis jų interesais, žiniomis ir gebėjimais bei vietinių užimtumo galimybių analize, jiems patiems susikurti darbo vietas.

Savarankiškas tyrimas ir vadovaujama atsakymų paieška – tai verslumo ugdymo sėkmės veiksniai.

 

Pagrindinis VPPAR partneris Lietuvoje, įgyvendinant šį projektą – Lietuvos darbo birža.

 

Renginys nemokamas, tačiau registracija būtina.

Renginio programą ir registraciją rasite: https://www.cci.lt/produktas/kvieciame-i-seminara-apie-versluma/

 

Dėl papildomos informacijos apie renginį, ar iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į projekto koordinatorę Aistę Litvinaitę el. paštu a.litvinaite@cci.lt

 

Telefonas pasiteirauti - +370 678 83983

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.