fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame į konferenciją „ESET Security Day Lietuva 2018“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai - ESET Lietuva, atstovaujami UAB NOD Baltic, kviečia atvykti į jau ketvirtus metus Vilniuje, Litexpo vykstančią ESET Security Day renginio konferenciją.

Šiemet renginys vyks net dvi dienas. Rugsėjo 6 d. Vilniuje vyksiančioje konferencijoje ESET Security Days laukiami IT profesionalai, verslo ir valstybinių įstaigų atstovai, besidomintys kibernetiniu saugumu. Rugsėjo 7 d. vyks kibernetinio saugumo mokymai. ESET Lietuva visiems Rūmų nariams dovanoją net 70% nuolaidą renginio bilietams. Norintys dalyvauti kviečiami kreiptis paštu  event@eset.lt.

 

Renginio svetainė: https://www.eset.com/lt/eset-security-day-2018/

 

Tradiciškai konferencijoje ESET Security Days pranešimus skaitys Lietuvos saugumo specialistai ir pasauliniai lyderiai technologijų sektoriuje.

 

LR krašto apsaugos viceministras Edvinas Kerza dalinsis savo asmenine patirtimi, kaip vertina kibernetinę situaciją Lietuvoje dabar ir kokia ji buvo 2017 m., kai pradėjo dirbti Krašto apsaugos ministerijoje, apžvelgs teisinę sistemą ir iššūkius, ką buvo sutarta keisti, kodėl Europai reikia greitojo reagavimo pajėgų ir kur norime būti po dviejų-penkerių metų.

 

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos direktorius Raimondas Andrijauskas  dalinsis įžvalgomis, kaip sekasi Lietuvai įgyvendinti BDAR nuostatas ir kokia situacija su duomenų apsaugos pareigūnų skyrimu valstybinėse institucijose.

 

Tarp renginio pranešėjų – LITNET CERT IT saugos grupės vadovas Šarūnas Grigaliūnas, NRD Cyber Security konsultacijų komandų vadovas Romualdas Lečickis, informacinių technologijų ekspertas Marius Pareščius ir kiti.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.