Prisijungti

Naujienos

Kviečiame dalyvauti Vilniaus PPAR 2017 m. konkursuose „GERIAUSIA ĮMONĖ“ IR „GERIAUSIA ĮMONĖS VADOVĖ“

Gerbiamas Rūmų nary,

Kviečiame dalyvauti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Vilniaus PPAR) organizuojamuose 2017 m. konkursuose „Geriausia įmonė“ ir „Geriausia įmonės vadovė“, kuriais siekiama skatinti įmonių ir verslininkų - rūmų narių gaminamos produkcijos ir teikiamų paslaugų pardavimus bei eksportą, jų apimčių didėjimą ir naujų darbo vietų kūrimą.

Konkursų laimėtojas gali naudoti konkursų prizų simboliką savo prekėms žymėti, paslaugoms pristatyti, savo veiklos reklamai ir viešinimui.

Konkursai vykdomi tarp Vilniaus PPAR narių, nustatant geriausias įmones ir geriausias įmonių vadoves, šiose įmonių grupėse pagal tris nominacijas:

A. Geriausia įmonė (vykdanti eksportą)

- labai mažų ir mažų įmonių grupėje – 1 laureatas;

- vidutinių ir didelių įmonių grupėje –  1 laureatas;

B. Geriausia įmonė (nevykdanti eksporto)

- labai mažų ir mažų įmonių grupėje – 1 laureatas;

- vidutinių ir didelių įmonių grupėje –  1 laureatas;

C. Geriausia įmonės vadovė – 1 laureatė.

Konkursai organizuojami pagal 2014-11-06 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nutarimu patikslintus ir patvirtintus nuostatų rodiklius, pateikiamus konkurso dalyvio anketoje. Kartą apdovanotos įmonės gali vėl dalyvauti konkurse tik po ketverių metų.

Norinčius dalyvauti konkursuose maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų) konkurso (-ų) dalyvio (-ės) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. lapkričio 23 el. paštais: vilnius@cci.lt arba  renata.kackute@cci.lt arba paštu: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius. Apdovanojimai bus įteikti Vilniaus PPAR metinio renginio metu, kuris vyks  š.m. gruodžio 14 d.

Vilniaus PPAR, siekdami gerinti savo narių ekonominę (verslo) aplinką, teikia įmonėms tiesioginę ir netiesioginę paramą bei paslaugas, kurios padeda plėtoti jų veiklą. Daugelis valstybių savo ekonominę sėkmę grindžia šalyje gaminamų produktų bei paslaugų viešinimu. Vilniaus PPAR organizuojami konkursai – puiki galimybė pristatyti savo įmonės produkciją ar paslaugas, jų išskirtinumą, kuriamą naudą vartotojui ir visuomenei.

Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti konkursuose!

Vilniaus PPAR Konkurso „Geriausia įmonė“ (vykdanti eksportą) anketa (.doc)

Vilniaus PPAR Konkurso „Geriausia įmonė“ (nevykdanti eksporto) anketa (.doc)

Vilniaus PPAR Konkurso „Geriausia įmonės vadovė“ anketa (.doc)

Konkursų nuostatai (.doc)                             

Vilniaus PPAR Konkurso „Geriausia švietimo institucija“ anketa (.doc)

Konkurso nuostatai švietimo institucijoms (.doc)  

Lydraštis švietimo institucijoms (.doc)

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis