fbpx

Prisijungti

Naujienos

Kviečiame dalyvauti susitikimuose su Latvijos verslininkais Vilniuje

 

Š. m. gegužės 10 d. organizuojama Latvijos verslininkų misija Lietuvoje, kuri vyks jau tradicinių „Atrask Latviją“ dienų metu. Renginį organizuoja Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) partneriai – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra (LIAA).

 

Šiemet iš Latvijos į Vilnių atvyksta gausus būrys verslininkų – maisto pramonės atstovai, kurie užsiima ekologišku eršketų auginimu ir jų ikrų pardavimu, konservuotų žuvų ir žuvų produktų užkandžių gamyba, jūros gėrybių ir ėrienos iš Islandijos prekyba, konditerijos gaminių ir saldumynų, alkoholinių gėrimų gamyba, taip pat verslo partnerių Lietuvoje ieško aukštos kokybės maisto priedų gamintojai, ekologiškų valymo priemonių ir ekologiškų drabužių vaikams bei apdailos priemonių iš natūralių aliejų gamintojai, aplinkai draugiškų krepšių iš antrinių žaliavų, turizmo inventoriaus, rankų darbo keramikinių indų gamintojai ir spaustuvė, kurios specializacija – kartoninės pakuotės ir reklaminė medžiaga (POS), galima bus susitikti ir su Latvijos prekybininkų asociacijos atstovais. Per praėjusiais metais vykusius susitikimus jau pasirašytos keturios bendradarbiavimo sutartys tarp Lietuvos ir Latvijos įmonių.

 

Informacija apie atvykstančias įmones pateikiama registracijos anketoje:

Registracijos anketa

 

Dalyvavimas nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina.

 

Susitikimai vyks Vilnius Tech Park (Antakalnio g. 17, Vilnius). Konkretus susitikimų laikas bus praneštas tik užsiregistravusiems.

 

Jei norite dalyvauti susitikimuose, prašome užpildyti registracijos anketą ir iki gegužės 8 d. atsiųsti el. paštu: egle.tarvydaite@cci.lt

Telefonas pasiteirauti: (8-5) 2135450.

 

Kviečiame dalyvauti kontaktų mugėje ir susipažinti bei užmegzti verslo ryšius su Latvijos verslo atstovais!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.