fbpx

Prisijungti

Naujienos

Jau netrukus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai verslininkus pakvies į Maroko – Lietuvos forumą

2017 m. lapkričio 24 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad jau kitais metais Rūmų nariai ir partneriai bus  pakviesti dalyvauti Maroke vyksiančiame Maroko – Lietuvos forume, kuriame Lietuvos delegacijai vadovaus LR Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Taip sutarta vakar įvykusiame Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktoriaus dr. Almanto Danilevičiaus susitikime su Maroko ambasadore Lietuvai Khadija Rouissi  bei  Maroko Karalystės garbės konsulu Linu Aldoniu.

Susitikimo metu ambasadorė K. Rouissi išskyrė Maroko interesą skatinti abipusius santykius ir kvietė išnaudoti ryšius su Maroku siekiant patekti į Afrikos rinką.

Ambasadorė pranešė, kad jau kitais metais Maroke įvyks Maroko – Lietuvos forumas, Lietuvos delegacijai vadovaus p. L. Linkevičius, sutarta, kad verslininkų delegacija rūpinsis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Maroko Karalystės garbės konsulatu Lietuvoje.

Maroko ambasadorė Lietuvai Khadija Rouissi pažymėjo, kad Marokas – pirmieji vartai į Afrikos rinkas, tad maloniai kviečia Lietuvos verslininkus išnaudoti būsimą forumą naujų rinkų paieškai, partnerystei  užmegzti. Verslo forume didžiausias dėmesys, planuojama, bus skiriamas atsinaujinančių išteklių, naujų technologijų, tekstilės, trąšų, be abejo, turizmo sektoriams. Lietuvos ir Maroko įmonėms bus organizuojami B2B susitikimai, kuriuose mūsų šalies verslo atstovai galės susipažinti su potencialiais verslo partneriais iš konkrečių sektorių.

„Naujų rinkų mūsų nariams ir partneriams paieška, pagalba ieškant partnerių bei tiesioginių kontaktų įvairiose pasaulio valstybėse – nuolatinė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikla. Džiaugiamės, kad galime ne tik padėti Lietuvos verslui lengviau žengti net ir į egzotines rinkas, bet padedame ir užsienio kompanijoms Lietuvoje rasti galimybių milijoninėms investicijoms“, - sako Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorius dr. Almanto Danilevičiaus, pažymėdamas, kad jau pradedami paruošiamieji verslo forumo darbai.  

Maroko ambasadorė Lietuvai p. Khadija Rouissi yra šeštoji Lietuvai akredituota Maroko ambasadorė, reziduojanti Kopenhagoje. Nuo 2012 metų Kaune veikia Maroko Karalystės garbės konsulatas, kuriam vadovauja Linas Aldonis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.