fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ispanijos įmonių vizitas Vilniuje

 

Š. m. birželio 17 d. Vilniuje lankysis Ispanijos įmonių delegacija. Atvykstančios įmonės domisi verslo partnerių paieška Lietuvoje bendradarbiavimui šiuose sektoriuose:

  1. Skystų trąšų, organinių ir biologinių produktų gamintojas CARBOTECNIA (www.carbotecnia.com) ieško platintojų;
  2. Septinta pagal dydį Ispanijos infrastruktūros ir statybų įmonė COMSA (www.comsa.com) ieško partnerių Lietuvoje;
  3. Technologijų ir inžinerijos įmonė INSTER (www.inster.es) kuria ir gamina inovatyvius produktus bei siūlo sprendimus gynybos, apsaugos ir telekomunikacijų srityse.

 

Susitikimus organizuoja Enterprise Europe Network partneriai – Madrido prekybos, pramonės ir paslaugų rūmai (Cámara Oficial de Comercio, Industria y Servicios de Madrid) ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Renginys nemokamas. Susitikimai vyks š. m. birželio 17 d. (pirmadienį) Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (T. Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius) nuo 12 val.

Jeigu norėtumėte susitikti su šiomis įmonėmis, maloniai prašome atsiųsti el. paštu marijus.muralis@cci.lt savo įmonės pavadinimą, tinklalapį ir tiesioginius dalyvio kontaktus (vardas, pavardė, pareigos, tel. ir el. paštas) bei nurodyti su kuria Ispanijos įmone norėtumėte susitikti.

Kontaktai pasiteiravimui: tel. +370 618 39095, el. paštas marijus.muralis@cci.lt.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.