fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ispanijos įmonių vizitas Rūmuose

 

Vakar (2019 06 17) Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Madrido prekybos, pramonės ir paslaugų rūmų atstovė kartu su Ispanijos įmonių delegacija. Atvykusios įmonės CARBOTECNIA (www.carbotecnia.com), COMSA (www.comsa.com) ir INSTER (www.inster.es) domėjosi verslo partnerių paieška Lietuvoje skystų trąšų, infrastruktūros, statybų bei technologijų ir inžinerijos srityse.

Madrido prekybos, pramonės ir paslaugų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus patarėja Rada Ivanova Veltcheva ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius džiaugiasi prasidėjusiu bendradarbiavimu tarp rūmų ir galimybe įmonėms aptarti verslo galimybes tiesioginių susitikimų metu.

Enterprise Europe Network partneriai – Madrido prekybos, pramonės ir paslaugų rūmai (Cámara Oficial de Comercio, Industria y Servicios de Madrid) ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizavo verslo susitikimus, kuriuose dalyvavo ir Rūmų nariai – įmonės VšĮ “Globalūs projektai”, UAB “Capital Realty”, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.