fbpx

Prisijungti

Naujienos

Informacinė sesija kūrybinėms industrijoms „Paraiškų teikimas ES iniciatyvoms – tarptautinės WORTH partnerystės programa ir Re-Fream“

 

Renginio vieta: Demoroom (T. Ševčenkos g. 16i, Vilnius)

Laikas: 2019 m. gegužės 9 d. 14:00-17:00 val.

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network, kartu su Lietuvos dizaino forumu kviečia teikti paraiškas ES tarptautinėms programoms WORTH ir Re-Fream bei organizuoja susitikimą su šių programų  ekspertais.

Tikslinė auditorija:

Dizaineriai, amatininkai, menininkai, technologai ir mažų bei vidutinių gamybos įmonių atstovai, kurie, pasinaudodami šių programų teikiamomis galimybėmis, sukurtų meno ir gyvenimo būdo srities projektus.

„Re-Fream“ programa skirta menininkams ir dizaineriams, kurie bendradarbiaudami su mokslininkais ir naudodami inovatyvias technologijas sukurtų naujoviškas mados koncepcijas. 20 atrinktų projektų bus suteikta prieiga prie bendrų kūrimo erdvių, profesionalų konsultacijos, technologijų bazė bei skirtas finansavimas iki 55000 EUR projekto įgyvendinimui. Re-Fream paraiškos priimamos iki 2019 m. gegužės 30 d. 15:00 val.

WORTH partnerystės programa skirta remti novatoriškas idėjas mados ir gyvenimo būdo industrijose (įskaitant tekstilę, avalynę, odos ir kailių gaminius, baldus ir namų dekoro detales, papuošalus ir aksesuarus), kurti ir skatinti tarptautinį bendradarbiavimą tarp dizainerių, gamybos ir technologijų įmonių, norinčių kurti inovatyvius produktus.

WORTH partnerystės programos paraiškos priimamos iki 2019 m. spalio 31 d. Atranką praėjusiems projektams siūlo finansavimą, profesionalų konsultacijas, tarptautinę projektų sklaidą, tinklaveiką.

Norinčius plačiau susipažinti su šių iniciatyvų galimybėmis ir sąlygomis, 2019 m. gegužės 9 d. 14:00 val. kviečiame dalyvauti susitikime su WORTH ir Re-Fream programų ekspertu.   

 

Renginio programa

 

            14:00 - 14:15 Registracija.

            14:15 - 14:30 Įžanginis žodis: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Lietuvos dizaino forumas.

            14:30 - 15:30 WORTH ir Re-Fream iniciatyvų pristatymas, paraiškų teikimo proceso demonstracija, projektų pavyzdžiai ir sėkmės kriterijai

Lucas Frochoso – Ispanijos pramoninis dizaineris, turintis ilgametę 3D modeliavimo, produktų kūrimo, gamybos ir projektų valdymo projektavimo srityje patirtį

            15:30 - 15:40 WORTH partnerystės programos sėkmės istorija, VšĮ „Balta balta“ direktorė Ieva Gasiūnienė

            15:40 - 16:00 Tinklaveika ir konsultacijos.

 

Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina. Dalyvių skaičius ribotas.

Maloniai prašome perskaityti informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija seminare negalima). Norinčius dalyvauti renginyje maloniai prašome iki 2019 m. gegužės 6 d. registruotis nuorodoje: https://forms.gle/znQvrSDHzAFDNDhY8    

WORTH projekto įgyvendinimą finansuoja Europos Sąjungos COSME programa, o Re-Fream „Horizontas 2020“ programa.

Daugiau informacijos apie projektus www.worthproject.eu ir www.re-fream.eu

 

Telefonai pasiteirauti (8 5) 2135450, +370 618 39095

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.