fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ilgametis Ukrainos miesto Ivano Frankovsko meras kviečia bendradarbiauti

Š.m. gegužės  16 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorius Almantas Danilevičius priėmė Ivano Frankovsko (Ukraina) srities atstovą Viktorą Andriuškevičių. V.Andriuškevičius pristatė srities ekonominę raidą ir aktualiausias sprendžiamas problemas bei perdavė Rūmams Ivano Frankovsko srities vadovų kvietimą apsilankyti šioje Ukrainos srityje, aptarti verslo bendradarbiavimo ir investicijų galimybes.

Planuojama, kad verslo misiją į Ivano Frankovską Rūmai organizuos dar šią vasarą.

Lietuvių kilmės V. Andriuškevičius gimė tremtyje Vorkutoje, vėliau jo šeima persikėlė gyventi į Ukrainą. Nuo 2006 iki 2015 m. V. Andriuškevičius ėjo Ivano Frankovsko miesto mero pareigas. Tuo metu buvo stiprinami šio Ukrainos miesto ir Vilniaus bei kitų Lietuvos miestų kultūriniai ir ekonominiai ryšiai.

Norinčius dalyvauti verslo misijoje į Ivano Frankovską prašome kreiptis į VPPAR Eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių, el. p. zilvinas.abaravicius@cci.lt, tel. 8~61638619.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.