fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ieškote verslo partnerių užsienyje?

 

Norite plėsti savo įmonės asortimentą ir domina užsienio tiekėjų paieška? Siūlote subrangos arba gamybos paslaugas užsienio partneriams?

Atsakėte teigiamai? Pasinaudokite Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) vieša verslo partnerių paieškos duomenų bazės paslauga!

Verslo bendradarbiavimo duomenų bazė – tai priemonė, suteikianti galimybę susirasti verslo partnerių daugiau nei 60 šalių. Bazėje paskelbta daugiau nei 7 000 nuolat atnaujinamų verslo pasiūlymų. Įveskite raktinius žodžius į paieškos lauką, pasirinkite šalį, pasiūlymo tipą ir sistema automatiškai pateiks Jūsų užklausą labiausiai atitinkančius verslo pasiūlymus.

Keli verslo partnerių paieškos pavyzdžiai iš plačios Europos įmonių tinklo verslo bendradarbiavimo duomenų bazės pasiūlos:

Jūs norite plėsti savo įmonės asortimentą ir ieškote:
a) ekologiškos kosmetikos priemonių tiekėjų.
Mes siūlome susisiekti su Kroatijos įmone, gaminančia natūralią kosmetiką iš aukščiausios kokybės augalinių aliejų, ir ieškančia savo produkcijos platintojų (pasiūlymo nr. BOHR20160720001).
b) statybinių mišinių tiekėjų.
Mes siūlome susisiekti su Bulgarijos statybinių gaminių įmone, ieškančia vidaus ir išorės dangos, klijų, sausų statybinių mišinių ir polistireno (EPS) platintojų (pasiūlymo nr. BOBG20170127002)

Jūs siūlote subrangos paslaugas statybos įmonėms.
Mes siūlome susisiekti su Rusijos įmone, ieškančia partnerių įgyvendinti šias veiklas: daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės dizainas, kėlimo įrangos montavimas ir priežiūra, automatinės mokėjimo sistemos paleidimas trims parkavimo pastatams Lipecke (pasiūlymo nr. BRRU20160530001).

Jūs siūlote siuvimo paslaugas.
Mes siūlome susisiekti su Nyderlandų įmone, ieškančia partnerių, galinčių jiems pasiūti stilingą, aukštos kokybės, atitinkančią OekoTex/Gots standartus, patalynę vaikams (pasiūlymo nr. BRNL20171124002).

Susidomėjote?

Tuomet maloniai prašome kreiptis į mūsų darbuotojas susijusiais klausimais:

Rasa Milinavičiūtė, el. paštas rasa.milinaviciute@cci.lt; tel. (8-682) 17058

Eglė Tarvydaitė, el. paštas egle.tarvydaite@cci.lt; tel. (8-682) 17058

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.