fbpx

Prisijungti

Naujienos

Europos Rūmai EUROCHAMBRES švenčia 60-ies metų jubiliejų

 

Europos Rūmai EUROCHAMBRES švenčia 60-ies metų jubiliejų ir sveikina visus Rūmų narius. Šventė vyko Briuselyje, kur dalyvavo visų šalių narių atstovai bei svečiai. Lietuvos delegaciją sudarė l.e.p Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas ir Pranevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Rimantas Šidlauskas ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška.

 

Šventės metu dalyviai išsakė sveikinimo kalbas, toliau vyko diskusija apie Europos Rūmų ateitį. Renginio metu taip pat vyko sesijos „Prekyba ir ES ekonominė diplomatija“, „Įgūdžių ugdymas“ ir „Verslumas“, kuriose dalyvavo renginio svečiai bei ES institucijų ir šalių verslininkai.

 

Renginio pabaigoje įžvalgomis apie Europos Rūmų ateitį pasidalino EUROCHAMBRES prezidentas ir Austrijos federacijos ekonomikos Rūmų prezidentas Cristoph Leitl: „Kadangi mūsų verslas vystosi, formuojasi ir prisitaiko prie rinkos pokyčių, EUROCHAMBRES vystėsi kartu su Europos ekonominio bendradarbiavimo procesu tiek ES viduje, tiek už jos ribų. Mes ir toliau darysime tai, nes Europos mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms atsiranda naujų galimybių ir iššūkių“, - teigia prezidentas C. Leitlas.

 

EUROCHAMBRES - pirmoji Europos lygiu įsteigta verslo organizacija, pasirašiusi Romos sutartį. Iš šešių pradinių narių asociacija laipsniškai išsiplėtė ir šiandien apima net 44 nacionalines ir 2 tarptautines Rūmų organizacijas visoje Europoje. EUROCHAMBRES - tai 1.700 regioninių ir vietos Rūmų tinklas, atstovaujantis daugiau nei 20 milijonų įmonių, daugiausia mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ), kuriose dirba 120 mln. darbuotojų.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.