Prisijungti

Naujienos

Europos Komisijos apklausa

Europos Komisija (EK) neseniai atliko ES vartotojų ir rinkodaros teisės aktų tinkamumo patikrą ir įvertino Vartotojų teisių direktyvą (rezultatus galima rasti čia: http://ec.europa.eu/newsroom/just/item-detail.cfm?item_id=59332). Iš išvadų matyti, kad Europos Sąjungos (ES) vartotojų apsaugos teisė iš esmės atitinka jai keliamus tikslus. Veiksmingai taikomos dabartinės taisyklės padeda spręsti problemas, su kuriomis ES vartotojai susiduria kiekvieną dieną, taip pat ir internetinėse rinkose. Tačiau iš išvadų taip pat matyti, kad, siekiant kuo geriau įgyvendinti teisės aktus, reikia didinti informuotumą apie taisykles, užtikrinti jų vykdymą ir galimybes pasinaudoti teisių gynimo priemonėmis.
Europos Komisija siekia sužinoti numatytų teisės aktų pakeitimų poveikį įmonėms, kurios Europos vartotojams parduoda prekes ir paslaugas.
Prašome Jūsų užpildyti žemiau pateiktą klausimyną ir iki š. m. rugsėjo 21 d. atsiųsti el. paštu marijus.muralis@cci.lt. Papildomą informaciją mielai suteiks Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių vadybininkas Marijus Muralis tel. (8 5) 213 64 80.
Dėkojame už sugaištą laiką. Jūsų atsakymai padės Europos Komisijai pasiūlyti taisykles, kurios būtų naudingesnės tiek vartotojams, tiek įmonėms.

Klausimynas: LT_anketa_1

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis