fbpx

Prisijungti

Naujienos

Europos Komisijos apklausa dėl augalų apsaugos produktus ir pesticidų liekanas reglamentuojančių ES teisės aktų vertinimo pagal REFIT programą

Europos Komisija (EK) konsultuojasi su įmonėmis dėl augalų apsaugos produktų pateikimo į rinką (Reglamentas (EB) Nr. 1107/2009) ir didžiausių pesticidų likučių kiekių augalinės ir gyvūninės kilmės maiste ir pašaruose ar ant jų (Reglamentas (EB) Nr. 396/2005) reglamentuojančių Europos Sąjungos (ES) teisės aktų. Norint atlikti ES teisės aktų vertinimą pagal REFIT programą, siekiama išsiaiškinti įmonių nuomonę ir surinkti informaciją apie tai, kaip veikia veikliųjų medžiagų patvirtinimui, pesticidų registravimui ir pesticidų didžiausios leidžiamosios koncentracijos nustatymui taikomos galiojančios taisyklės. Šios apklausos rezultatai yra būtini siekiant nustatyti galiojančių taisyklių poveikį įmonėms ir bus naudojami vertinant taisyklių veiksmingumą bei svarstant būtinus pokyčius šiuose reglamentuose.

Konsultacijomis siekiama sužinoti įmonių nuomonę, kurios veikia žemiau išvardintuose sektoriuose:

  1. augalų apsaugos produktų gamyba;
  2. žemės ūkis;
  3. pašarų perdirbimas / gamyba;
  4. maisto produktų perdirbimas / gamyba;
  5. pašarų, maisto produktų didmeninė prekyba (įskaitant importą / eksportą);
  6. mažmeninė prekyba (specializuota ir nespecializuota, ypač maisto produktais / pašarais);
  7. transportavimas / sandėliavimas / pakavimas (specializuotas ir nespecializuotas, ypač maisto produktų / pašarų).

Apklausa skirta įmonių vyresniajai vadovybei, kadangi yra klausimų apie konkurencingumą, apyvartą ir rinkas.

Išsamesnė informacija apie šią konsultaciją pateikiama prisegtame dokumente „Konsultacijos tikslas ir kontekstas“.

Klausimynas „SANTE-2017-11820-02-00-LT-TRA-00“ dėl augalų apsaugos produktus ir pesticidų liekanas reglamentuojančių ES teisės aktų vertinimo pagal REFIT programą (.doc)

Užpildytą klausimyną prašome atsiųsti iki 2018 m. sausio 9 d. el. paštu marijus.muralis@cci.lt. Informaciją teikia tel. (8 5) 213 64 80 (Marijus Muralis).

Pateikti duomenys bus tvarkomi kaip konfidenciali informacija. Atsakymai nebus siejami su atskirais respondentais. Išsamesnė informacija apie privatumo apsaugą pateikiama dokumente „Privatumo apsauga“.

Dėkojame, kad dalyvaujate apklausoje!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.