fbpx

Prisijungti

Naujienos

Eksporto į Airiją galimybės: susitikimas su Lietuvos verslo rūmų Airijoje vadovais

 

2019 m. kovo 12 d. 13 val. kviečiame į apvalaus stalo diskusiją – susitikimą su Lietuvos verslo rūmų Airijoje (LCCI) generaliniu direktoriumi Antanu Gedvilu ir vykdančiuoju direktoriumi Ramūnu Žymantu.

Bendradarbiaujant su Lietuvos verslo rūmais Airijoje, renginį organizuoja Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Renginys skirtas Lietuvos įmonių bei eksporto vadovams, kuriems aktualios verslo galimybės  Airijos rinkoje. Svečiai pristatys bendrą šalies rinką ir eksporto į Airiją galimybes, pasidalins savo patirtimi, papasakos apie pačią šalį ir Brexit. Taip pat pristatys LCCI logistikos įdirbį, naujų skrydžių į Airiją formavimą, kultūrą.

Renginio vieta: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos 30, 4a.

Programa:

12.30 – 13:00 Registracija

13.00 – 14:30

Sveikinimo žodis

Memorandumo pasirašymas

Lietuvos verslo rūmai Airijoje ir eksporto į Airiją galimybės (p. Antanas Gedvilas ir p. Ramūnas Žymantas)

Lietuvos įmonių prisistatymas

Diskusijos. Klausimai

14:30 – 15:00 Neformalus bendravimas prie kavos

 

Renginys nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina. Norinčius dalyvauti, maloniai prašome registruotis iki š. m. kovo 11 d. REGISTRACIJA Į RENGINĮ

 Papildomos informacijos mielai suteiks Eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė, +370 616 79552, e. paštas deimante.vilcinskaite@cci.lt.

 

Daugiau apie Lietuvos verslo rūmus Airijoje:

Lietuvos verslo rūmai Airijoje (Lithuanian Chamber of Commerce in Ireland – LCCI) glaudžiai bendradarbiaudami su Lietuvos Ambasada Airijoje ir pasitelkdami savo išskirtinę darbo Airijoje patirtį, yra vienintelė Lietuvos verslumą ir kultūrą skatinanti, aktyviai dalyvaujanti lobizmo ir ES finansinių priemonių srityse, nepelno siekianti organizacija Airijoje.

Lietuvos verslo rūmai Airijoje labai koncentruotai siekia užsibrėžtų tikslų. Būdama dar labai jauna organizacija (įkurta 2018 metais), LCCI jau įgyvendino eilę projektų verslo ir kultūros srityse (organizacijos naujienas galima rasti internetiniame puslapyje www.chamber.ie/lt/naujienos/). Tai puikiai iliustruoja sėkmingai vykdomas Lietuvos eksporto plėtros projektas, kultūrinio istorinio įvykio inicijavimas ir koordinavimas, Airijos statybos pramonės vadovo vizitas ir puikus Lietuvos, kaip šalies partnerės, įvertinimas, papildomų transporto integracijos modelių logistikos projektuose eiga bei daugelis aukščiausio lygio bendradarbiavimo susitarimų. Taip pat prisideda ir perspektyvūs, šiais metais pradėti, Lietuvos informacinių technologijų bei farmacijos verslo plėtros projektai.

Kol kas Airijos Respublikoje labai nežymiai išnaudojama Lietuvos įmonių tarptautinių verslo ryšių plėtra, naujų technologijų ir investicijų paieška ir pritraukimas. Manome, kad LCCI dėka, Airija gali tapti viena labiausiai geidžiamų rinkų Lietuvos verslininkų tarpe. Verslo sėkmę grindžiame abipusiai naudingais partnerystės ryšiais tiek su Lietuvos, tiek su vietinėmis kompanijomis. Lietuvos verslui plečiantis, steigiant naujus verslus ir diversifikuojant esamus, sukuriant naujus tarptautinius transporto koridorius ir paskatinant lietuviškos produkcijos ir paslaugų eksportą į vieną pirmaujančių ES šalių, suteiktų galimybę ilgalaikiam tarptautiniam bendradarbiavimui bei sukurtų Lietuvai užtikrintą pridėtinę vertę.  

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis