fbpx

Prisijungti

Naujienos

Druskininkų verslininkams pristatytos Europos įmonių tinklo paslaugos

Gegužės 3 d. popietę Druskininkų verslininkai  rinkosi Turizmo ir verslo informacijos centre, kur vyko Druskininkų klubo susirinkimas. Į šį renginį buvo pakviestas  Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas bei  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Vilniaus PPAR) atstovai: prezidentas Sigitas Leonavičius, Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Irena Jasiukevičiūtė ir Alytaus filialo direktorius Romualdas Ambroževičius.

Vilniaus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius susirinkusiems pristatė rūmus, kaip ilgametę istoriją turinčią ir visame pasaulyje pripažįstamą, įvairius verslus vienijančią  instituciją, rūmų istoriją Lietuvoje bei Vilniaus PPAR šiandieninės veiklos kryptis.  Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Irena Jasiukevičiūtė supažindino renginio dalyvius su Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) teikiamomis paslaugomis, kvietė verslininkus aktyviau jomis naudotis ieškant partnerių užsienio rinkose, dalyvauti rengiamuose seminaruose, verslo kontaktų mugėse bei  verslo misijose, konsultuotis finansinės paramos gavimo ir kt. klausimais.   Renginyje dalyvavo  25 įmonių vadovai.

Vilniaus PPAR, norėdami plačiau informuoti Druskininkų miesto verslininkus  apie Enterprise Europe Network paslaugas  skatinant MVĮ tarptautiškumą bei inovatyvumą, pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Druskininkų turizmo ir verslo informaciniu centru.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.