fbpx

Prisijungti

Naujienos

Domina verslo galimybės Filipinuose? Kviečiame į verslo misiją!

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Lietuvos įmones dalyvauti verslo misijoje EU Manufacturing and Industry 4.0, kuri vyks š.m. lapkričio 27-29 dienomis, Maniloje. Verslo misiją organizuoja ES ir Filipinų verslo tinklas (EPBN).

 

Verslo misijos metu 5 dienas vyks verslo vizitai į potencialias investicijų vietas, vyks B2B susitikimai su potencialiais verslo partneriais ir pramone suinteresuotomis šalimis.

 

Filipinų gamybos sektorius yra vienas sparčiausiai augančių regione. Nors kitose ASEAN šalyse gamyba mažėja, Filipinai rodo stabilų augimo tempą. 2017 m. Jis padidėjo 8,4%. Gamyba sudaro 23% Filipinų BVP ir sudaro daugiau nei pusę šalies pramonės sektoriaus.Siekiant paskatinti investicijas, Filipinų Investicijų valdyba (BOI) teikia įvairias paskatas dominuojančiose ekonominės veiklos srityse, nurodytose vyriausybės investavimo prioritetų plane (IPP). Filipinų ekonominės zonos valdžia (PEZA) paskyrė daugiau kaip 400 specialių ekonominių zonų, išsidėsčiusių visoje šalyje, kurios teikia specialias paskatas eksportuojančioms įmonėms.

 

Kodėl naudinga dalyvauti:

  • Verslo misijoje įmonėms iš ES bus pristatomi pranašumai ir galimybės steigiant gamybos, paslaugų centrus, pateiktos skirtingos investicijų paskatos, kurias Filipinų vyriausybė teikia įmonėms iš ES.
  • Bus pristatomos tinkamiausios ir patraukliausios verslo galimybės prekybai ir investicijoms.
  • Verslo misijos metu vyks vizitai į pagrindines ekonomines zonas Calabarzon, Cebu ir Davao regionuose.

Kokioms įmonėms aktualu:

  • Pramoninių gaminių gamintojai ir surinkėjai;
  • Maisto ir gėrimų produkcijos gamintojai;
  • Žemės ūkio, žuvininkystės ir miškininkystės produktų perdirbėjai;
  • Įmonės, turinčios novatoriškas pramonės šakų modernizavimo technologijas;
  • Kūrybinės industrijos / žiniomis pagrįstos paslaugos: animacija, programinės įrangos kūrimas, žaidimų kūrimas, sveikatos informacijos valdymo sistemos, inžinerinis projektavimas ir IT-BPM paslaugos;
  • Orlaivių priežiūros, remonto ir kapitalinio remonto (MRO) paslaugų bendrovės;
  • Laivų statybos, remonto ir aptarnavimo įmonės.

 

ES-Filipinų verslo tinklo atstovai taip pat informuoja, jog 20 įmonių iš Europos gaus dalinį finansavimą, skirtą dalyvavimui verslo misijoje.

Paraiškų teikimas ir registracija:

Užpildyti registracijos formą.

ES – Filipinų verslo tinklui (EPBN) pateikti įmonės profilį.

Paraiškų pateikimo terminas - 2018 spalio 31 d.

Dalyvavimo mokestis verslo misijoje pritaikius dalinį finansavimą – 2200 EUR. Į kainą įeina vizitai į specialiąsias ekonomines zonas, informacija ir verslo galimybių pristatymai, B2B verslo kontaktų susitikimai, įmonės pristatymas pramonės atstovams ir suinteresuotoms šalims, laisvo bendravimo metu tiekiami gėrimai ir pietūs.

Pilna renginio kaina – 2300 EUR.

EPBN subsidija – 400 EUR.

Atrinktos įmonės turės sumokėti pilną dalyvavimo kainą 1900 EUR ir atsiųsti pavedimo kopiją, kad patvirtinti registraciją iki š.m. lapkričio 5 d.

 

Daugiau informacijos ir renginio programą rasite ČIA.

 

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el. paštu marijus.muralis@cci.lt arba telefonu +370 5 2136480.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.