fbpx

Prisijungti

Naujienos

Derinamos sutartys su Poltavos regionu

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vakar lankėsi Poltavos regiono (Ukraina) verslininkų atstovas Petro Kraisvitnii. Svečias į Rūmus atvyko po dalykinio susitikimo su Rūmų prezidentu Lietuvos – Ukrainos verslo tarybos pirmininku Sigitu Leonavičiumi.  

Rūmų direktorius dr. Almantas Danilevičius su svečiu aptarė Rūmų narių ir Poltavos regiono verslo atstovų bendradarbiavimą, derino bendradarbiavimo sutarčių, kurios bus pasirašytos š. m. gruodžio 7 dieną Kijeve vyksiančio Ukrainos – Lietuvos forumo metu, sąlygas.

Planuojama, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasirašys sutartis su Poltavos, Trostianeco ir Pokrovsko miestų vadovais. 

„Aktyvus Rūmų bendradarbiavimas su užsienio partneriais padeda mūsų organizacijos nariams lengviau rasti kelius į užsienio rinkas, įvairios sutartys ir susitarimai leidžia rasti greitų sprendimų mūsų nariams tiek Ukrainoje, tiek ir kituose pasaulio valstybėse. Planuojamos pasirašyti sutartys su Poltavos regiono vadovais užtikrins mūsų verslininkams atviras duris šiame išsivysčiusiame mums draugiškos šalies regione“, - pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.