fbpx

Prisijungti

Naujienos

Brexit. Verslo galimybės Didžiojoje Britanijoje: susitikimas su ekspertu p. Mark Gaskell

 

2019 m. vasario 21 d. 10 val. kviečiame į apvalaus stalo diskusiją – susitikimą su Didžiosios Britanijos rinkos ekspertu p. Mark Gaskell.

Bendradarbiaujant su Lietuvos komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje Mantu Zamžicku, renginį organizuoja Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Renginys skirtas Lietuvos įmonių bei eksporto vadovams, kuriems aktualios verslo galimybės  JK rinkoje, ir norintiems sužinoti naujausią informaciją apie Brexit.

Renginio vieta: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos 30, 4a. 

 Programa:

 09.30 – 10:00  Registracija

 10.00 – 11:30

Brexit ir Lietuvos įmonių galimybių Jungtinėje Karalystėje pristatymas (p. Mark Gaskell)

 

Lietuvos įmonių prisistatymas.

 

Diskusijos. Klausimai

 

11:30 -12:00 Neformalus bendravimas prie kavos.

 

Norinčius dalyvauti , maloniai prašome registruotis el. paštu a.masandukaite@cci.lt  iki š. m. vasario 21 d. Kartu atsiųskite ir jums aktualius klausimus.

 

Daugiau apie p. Mark Gaskell

„Equity and Grant“ įkūrėjas ir Tarybos narys.                     

“Equity and Grant“ yra konsultacijų įmonė,  kuri specializuojasi tarptautinės prekybos ir Centrinės ir Rytų Europos įmonių plėtros Didžiosios Britanijos rinkoje. Prieš įkurdamas įmonę Mark dirbo Didžiosios Britanijos centrinės valdžios padaliniuose, atsakinguose už užimtumo ir ugdymo politiką bei buvo įvairių Didžiosios Britanijos privačių įmonių valdybos nariu. 

Mark konsultavo daugelio ES valstybių vyriausybes tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo klausimais. Nuo 2007 konsultuoja Centrinės ir Rytų Europos kompanijas, daugiausia Lietuvos ir Lenkijos, siekiančias plėsti veiklą Didžiojoje Britanijoje. Paskutiniu laikotarpiu daugiausia dirbo su IT, maisto ir gėrimų, statybos produktų, automobilių pramonės, sveikatingumo produktų ir turizmo sektoriais. 2014 m. Mark Gaskell buvo pakviestas į Lietuvą dalyvauti Pasaulio lietuvių ekonomikos forume, kaip vienas iš pagrindinių pranešėjų.

 

Jis taip pat yra Gerson Lehrman Group užsakomųjų paslaugų ir viešųjų pirkimų ekspertas

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.