fbpx

Prisijungti

Naujienos

Aptarta būsima misija į Maroką

 

Antradienį Rūmuose lankėsi Maroko Karalystės ambasados Lietuvai patarėjas Ali Hajji (nuotraukoje – trečias nuo dešinės), Maroko Karalystės garbės konsulas Lietuvoje Linas Aldonis (nuotraukoje – dešinėje) bei  LR Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių ryšių departamento trečioji sekretorė Dovilė Paužaitė (nuotraukoje – antra iš kairės).

Susitikimo metu aptarėme abiejų šalių ekonominės raidos aktualijas, prekybinio bendradarbiavimo plėtros galimybes. Susitikimo dalyviai pažymėjo, kad abi šalys turi didelį prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo vystymo potencialą žemės ūkio, tekstilės, turizmo, atsinaujinančios energetikos ir kitose srityse.

Bendradarbiaudami su LR Užsienio reikalų ministerija, Maroko Karalystės ambasada, Maroko ir Kasablankos prekybos, pramonės ir amatų rūmais, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai š.m. lapkričio mėnesį surengs verslo misiją į Maroką. Misijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

 

Dėl klausimų, susijusių su dalyvavimu verslo misijoje, prašome kreiptis į VPPAR Eksporto plėtros vadovą Žilviną Abaravičių, tel. 8-61638619, el. p. zilvinas.abaravicius@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.