Prisijungti

Become a member

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus PPAR) - tai platus verslo atstovų tinklas ir bendruomenė, šiandien vienijanti per 500 Lietuvos įmonių iš įvairių verslo sektorių.

Vilniaus PPAR kartu su Alytaus ir Ukmergės filialais yra viena iš didžiausių verslo bendruomenę jungiančių organizacijų ir veikianti pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

Pasitelkdami šiuolaikinę vadybą, technologijas ir žmogiškąsias kompetencijas, Rūmai siekia tapti viena iš pažangiausių, stipriausių ir lyderiaujančių verslo bendruomenių Lietuvoje, kurios pagrindiniai tikslai: 

• stiprinti įmonių konkurencingumą;
• gerinti verslo aplinką;
• burti ir stiprinti verslo bendruomenę;
• kurti darnią ir harmoningą visuomenę.

Daugiau apie narystę...


What do the members of the CCI say?

News

  • Flag-Pins-Russia-Lithuania

    We invite you to attend meetings with Russian businessmen!

    November 9, 2017

    Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudami su Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmais (Rusija), š. m. lapkričio 28 d. organizuoja  Lietuvos įmonių atstovų susitikimus su Rusijos verslininkais. Informaciją apie atvykstančių Rusijos įmonių veiklą bei kokių ketinimų jos turi Lietuvoje rasite registracijos anketoje. Susitikimai vyks Vilniaus PPAR konferencijų salėje (T. Kosciuškos g. 30, Vilnius). …

See all news

Services

paslaugos-01-1920x800

EN Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Rūmai) teikia platų paslaugų ratą savo nariams. Kasmet Rūmai organizuoja nemažą skaičių verslo mokymų ir seminarų, kas ketvirtį, bendradarbiaujant su Rūmų nariais, leidžiamos Rūmų Žinios aktualiomis verslui temomis. Sužinokite daugiau….

.

Become a member

Member profile can only be viewed by members of Vilnius Chamber of Commerce, Industry and Crafts

Register