Narystės privalumai

  1. 1Atstovaujame Jūsų interesams valstybės ir savivaldos institucijose
  2. 2Visi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, nepriklausomai nuo dydžio ir veiklos pobūdžio, turi vienodas teises
  3. 3Narystė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose yra patikimumo garantas Jūsų užsienio partneriams
  4. 4Suteikiame galimybę naudotis pasaulio Rūmų tinklo paslaugomis
  5. 5Padedame ieškoti verslo partnerių užsienyje

Daugiau privalumų

Naujienų prenumerata

Naujienos

2016-10-24

Kviečiame dalyvauti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Vilniaus PPAR) organizuojamame konkurse „Už pasiekimus 2016 m.“ ir kviečia jame dalyvauti aukštąsias mokyklas bei profesinio rengimo institucijas.

Nuotraukos (54 of 186).jpg
2016-10-24

Kviečiame dalyvauti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Vilniaus PPAR) organizuojamuose 2016 m. konkursuose „Geriausia įmonė“ ir „Geriausia įmonės vadovė“, kuriais siekiama skatinti įmonių ir verslininkų - rūmų narių gaminamos produkcijos ir teikiamų paslaugų pardavimus bei eksportą, jų apimčių didėjimą ir naujų darbo vietų kūrimą.

                  
2016-10-20

Renginio tikslas – stiprinti ekonominius ir verslo ryšius maisto pramonės ir žemės ūkio srityse.

2016-10-20

Vilniaus PPAR Taryba 2016 m. spalio 6 d. posėdyje nutarė organizuoti Strateginę sesiją, kuri skirta aptarti ir patikslinti Rūmų veiklos strategines kryptis, kad labiau atitiktų dabartinius bei augančius narių poreikius.

2016-10-19

Š. m. spalio 17 d. Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, bendradarbiaudamas su Europos prekybos ir pramonės rūmais (angl. Eurochambres), organizavo seminarą „ES–LOTYNŲ AMERIKA: galimybės inovacijoms ir technologijoms. ELAN Network ir Latin America IPR SME Helpdesk – priemonės, padedančios parengti patekimo į rinkas strategiją“.

2016-10-14

Renginyje „Rūmai ir nariai – partneriai ir bendraminčiai“, kuris vyko spalio 12 d. viešbutyje „Crown Plaza“ Vilniuje, dalyvavo įmonės, kurios šiais metais tapo VPPAR narėmis.

Visos naujienos

Renginių kalendorius

Visi renginiai

Užsisakykite naujienas

Mūsų partneriai

Sprendimas Kryptis